dzień bez plecaka logo

Uczniowie bardzo chętnie i licznie wzięli udział w akcji. Nie przynieśli z domu plecaków, co jednak nie znaczy, że przyszli do szkoły z pustymi rękami. Książki i zeszyty otrzymały nowe „transportowe ulepszacze”. Pomysłów było mnóstwo: garnki, skrzynki na narzędzia, walizki, torby podróżne, transportery na zwierzaki, koszyki, opakowania po butach, farbach, kubły, wiadra, odkurzacze, wózki wszelakie, sita na ryby, chlebaki, różnego rodzaju torby ekologiczne, a nawet worki na śmieci itp. dziwadła. Każdy uczeń biorący udział w zabawie nie był tego dnia pytany.
Ponadto każdy kto przybył do szkoły bez plecaka otrzymał w podzięce za udział w zabawie słodką niespodziankę. W dniu dzisiejszym bawiliśmy się świetnie, dopisywał nam humor i dobra zabawa. Czekamy z utęsknieniem na kolejny primaaprilisowy dzień, który znów zaskoczy nas inspirującą i kreatywną akcja szkolną.