aktywne wakacje

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Cele konkursu:

Celem konkursu jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży idei zdrowego, aktywnego spędzania czasu wolnego.

Uczestnicy konkursu:

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I – VIII Szkół Podstawowych miasta Sosnowca.

Tematyka konkursu:

Tematem konkursu jest ukazanie za pomocą zdjęcia aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wakacji.
Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną fotografię.
Zdjęcia wywołane lub wydrukowane i opisane wg załączonej tabelki należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 27 im. Stanisława Wyspiańskiego w Sosnowcu ul. Grabowa 2 do dnia 30.09.2021 r. (dyżurka szkolna) z dopiskiem: „Konkurs „Aktywne Wakacje” – pedagog szkolny.

Każda praca powinna zawierać zgodę rodzica / opiekuna – pobierz druk zgody

Ocena prac:

Jury oceni prace pod względem zgodności z tematem, kreatywności, oryginalności i wytypuje zwycięzców, na których czekają upominki.

Prawa organizatorów:

Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania nadesłanych fotografii. W przypadku dużej lub małej ilości fotografii organizator może zmienić kategorie oceniania prac.
Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 27 w Sosnowcu do dnia 6.10.2021 r.
Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.

Organizator w Szkole Podstawowej Nr 27 – mgr Marzena Kleszcz tel. 535 955 055