Dzień Patrona

29 listopada uroczyście obchodzono Dzień Patrona. Uczniowie mieli okazję poznać lepiej życie i twórczość Stanisława Wyspiańskiego w specjalnie przygotowanym na tę okazję programie artystyczno-muzycznym. Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich był wywiad z tym niezwykłym artystą , który przeprowadzili uczniowie  z klasy 5A. W postać Wyspiańskiego wcielił się  Maciej Kagan z klasy 8B , który rewelacyjnie zaprezentował  swoje umiejętności aktorskie, a zwłaszcza wokalne.
         W tym dniu wręczono również pamiątkowe dyplomy uczniom, których prace zostały nagrodzone w konkursie „Dusza w kwiatach i witrażach zaklęta” z okazji Dnia Patrona.
          W kategorii „Kwiaty” I miejsce zajęła praca Konstancji Maksymiuk z  klasy 3 B,
II miejsce  Valerii  Petrovej z  klasy  7A   natomiast  III miejsce przypadło Marcelowi  Żak  z klasy 3 B.
         W  kategorii „Witraż” I miejsce zajęła  praca Michaliny  Kowalik z  klasy 5A , II miejsce  Amelii Czerwik z klasy  3A , a III miejsce przypadło Mikołajowi  Kubziakowskiemu z  klasy 3B.
        Dyplomami uhonorowano również Malwinę  Słupską z kl.3B,  Hannę Wicińską  z kl.3A, Elyzavetę Nikishinę z kl.3B, Weronikę Bakalarz z kl.3A  i Yanę Smalianę z kl.8A.
       Nagrodzone prace uczniów można podziwiać na szkolnej wystawie.
       Gratulujemy wszystkim artystom, życząc im dalszych sukcesów i dziękujemy za aktywny udział w obchodach Dnia Patrona.
       Akademię przygotowali uczniowie z klasy 5B, 8B, 8C oraz 8A pod kierunkiem p. Iwony Bartczak.