szopka bożonarodzeniowa

Szopka bożonarodzeniowa w tradycji chrześcijańskiej

Warunki uczestnictwa:

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w kategorii wiekowej klas: 0-I, II – III i klas IV – VIII.

Zasady uczestnictwa:

1. W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne oraz grupy uczniów (zespoły maksymalnie 2-osobowe).
  2. Forma i technika dowolna. Można do prac wykorzystać materiały takie jak: drewno, tekturę, odlewy gipsowe, wszelkie masy ceramiczne.
  3. Podstawa szopki nie powinna przekraczać 50 cm x 60 cm. Większe szopki nie będą oceniane.
  4. Promowane będą prace wykonane samodzielnie przez uczniów, zarówno postaci jaki konstrukcja szopki (bez gotowych, zakupionych w sklepach elementów).

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 17listopada 2021 r

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie, Parafia św. Trójcy oraz Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Więcej informacji na temat konkursu udziela Pani Beata Szafraniec