"Wiosna w poezji" - konkurs

Dnia 22 marca w naszej szkole odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski po hasłem „Wiosna w poezji”, którego organizatorem była mgr Renata Smoleń oraz mgr Elżbieta Malus. Celem konkursu była popularyzacja poezji wśród dzieci, rozwijanie zdolności recytatorskich, umiejętności pokonywania tremy przed publicznym występem. Uczestnikami konkursu byli nasi młodsi przyjaciele z okolicznych przedszkoli, którzy recytowali wiersze o tematyce wiosennej. Dzieci nie tylko przygotowały wspaniale popisy oratorskie,  ale odbywały się one w przepięknych sceneriach, z użyciem doskonale dobranych strojów  i rekwizytów. W oczekiwaniu na werdykt jury przedszkolaki mieli możliwość obejrzenia układu tanecznego w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz wspólnego zatańczenia.

Jury po burzliwej naradzie ogłosiło werdykt.

Oto wyniki:

I miejsce – Kajetan W. z Przedszkola Prywatnego ,, Elfik”

II miejsce – Bartosz N. z Przedszkola Prywatnego ,, Elfik”

III miejsce – Kinga P. z Przedszkola nr 47

Wyróżnienie: Zuzanna K. z Przedszkola nr 47 oraz Antonina B. z Przedszkola nr 11
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy