Dzień Chłopaka

W piątek, 30 września 2022 roku, odbyła się w naszej szkole impreza okolicznościowa z okazji Dnia Chłopca. Była ona podzielona na dwie tury; część dla klas 1 – 4 przygotowały i prowadziły dziewczynki z klasy 2 a, natomiast dla klas starszych 5 – 8 dziewczynki z klasy 5 b pod kierunkiem i nadzorem p. Joanny Chyćko. Z tej okazji w klasach 4 – 8 odbyły się wybory na najsympatyczniejszego chłopaka danej klasy. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom, a każdy chłopak drobny poczęstunek. Dziewczęta dopilnowały, aby ich koledzy poczuli się w tym dniu wyjątkowo. Impreza składała się z krótkiej części artystycznej i konkursu na SUPER CHŁOPAKA 2022 roku. Wyłonieni wcześniej w swoich klasach kandydaci musieli zaprezentować się społeczności szkolnej oraz wykazać różnorodnymi umiejętnościami.

Zwycięzcami zostali i zaszczytny tytuł SUPER CHŁOPAKA zdobyli Marcel Żak z klasy 3b oraz Piotr Kłosowicz z klasy 8 c. Gratulujemy !!!

Jeszcze raz kochani Wszystkiego Najlepszego !!!