Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj, zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości

6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki, z tej okazji Mikołaj wraz ze swoimi pomocnicami obdarował wszystkie dzieci słodkościami. Uczniowie uczcili ten dzień ubierając się na czerwono, oraz zakładając mikołajkowe czapki. Dzieci mogły sprawdzić  swoją wiedzę wykonując rebusy, łamigłówki i krzyżówki świąteczne. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na „ściance” z mikołajkowymi gadżetami. Radości było co niemiara .

Do fotorelacji wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu- Laboratoria Przyszłości.

Anna Piotrowska