dzieci na placu zabaw

23 września 2022r uczniowie klas I –III pożegnali astronomiczne lato i powitali jesień. Już od rana szkołę ubarwiły wspaniałe kolory jesieni, bowiem ubrania dzieci z poszczególnych klas mieniły się jesiennymi kolorami: pomarańczowymi, żółtymi, czerwonymi, brązowymi i zielonymi. Tego dnia lato nie chciało odchodzić, żegnało się z nami pięknym słońcem i wysoką temperaturą się. Uczniowie pożegnali lato puszczając bańki mydlane.
Z wielkim zaangażowaniem robiły bańki prześcigając się komu uda się zrobić większą, robiły także bańkę w bańce. Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Było dużo radości i wesołej zabawy. Z wielkim uśmiechem na twarzy uczniowie witali ustrojoną w przepiękne barwy jesień. Wspólnie na asfalcie kredą malowały obrazy na powitanie jesieni. Podczas spacerów dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie wczesną jesienią, zbierały kasztany, żołędzie i kolorowe liście. Atmosfera spotkania była radosna a pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu.