pluszowy miś

Z tej okazji Samorząd Klas 1 – 3 ogłosił konkurs na najładniejszy wiersz „Mój przyjaciel Pluszowy Miś”.
Laureaci konkursu zaprezentowali się przed swoimi młodszymi koleżankami i kolegami z przedszkoli podczas zorganizowanego w tym dniu międzyszkolnego konkursu ,, Jesień w poezji dziecięcej”, który był przeznaczony dla 5-6 latków.
Pamiętajmy, że ukochany miś nie jest zwyczajną zabawką wykonaną z miękkiego materiału. To zawsze wyjątkowy pluszak, który poprawia humor, jest wiernym przyjacielem, towarzyszem podróży. Jest miękki, kochany, pachnący i można go tulić, kiedy tylko się ma na to ochotę. Pluszowy miś jest symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia.

Laureatami konkursu na najładniejszy wiersz „Mój przyjaciel Pluszowy Miś.” są:

Klasa 2 B – Nicola Caban i Mikołaj Kobziukowski
Klasa 3 A – Julia Kasperak i Michał Kłosowicz